Splan - Elvo - nejlepší software pro elektroniku a návrh plošných spojů

VítejteLogout
Přejít na obsah

Splan


Cena s DPH 690,-
Stažení

Splan 7.0 - starší verze programu už používají tisíce spokojených uživatelů. Potřebujete software pro rychlý a nekomplikovaný návrh vašeho treba i komplikovaného schéma? Je jedno, zda potřebujete nakreslit jen jednoduché schéma nebo komplikované zapojení na několik stran.
S programem sPlan  je tato záležitost hračkou.
Ve verzi 7.0 došlo k dalšímu vývoji osvědčeného programu sPlan s novými a upravenými funkcemi, které umožňují rychle vytvořit potřebné schéma. Nová verze 7.0 je plně kompatibilní s předchozími verzemi od verze 4.0. Volně distribuovaný prohlížeč Viewer umožňuje prohlížení a tisk schema každému bez nutnosti vlastního prostředí program. Demo programu SPlan 7.0 a prohlížeč Viewer 7.0 je ke stažení na konci této stránky.
Knihovna součástek
Bohatá knihovna, která je součástí programu,  obsahuje množství součástek. Součástky, které jste sami vytvořili můžete uložit také do knihovny. Jednoduchým přetažením součástky z knihovny na pracovní plochu lze potřebnou součástku vložit do návrhu (drag & drop).
Součástky lze v knihovně dle potřeby třídit, mazat, lze vytvářet své vlastní seznamy.  
Speciální tvary
Jednoduše lze navrhnout speciální často používaní geometrické útvary. Tyto se často používají jako pomocné konstrukční prvky.

  Posunutí, otáčení, stříhání, měřítko...
  Všechny prvky lze volně a jednoduše posunovat, otočit, stříhat, měnit jejich velikost..

Formuláře
Lze vytvářet vlastní formuláře, které lze zobrazit jako šablonu
v pozadí. Tento formulář se dá zpracovat odděleně od vlastního schéma. Při vlastní práci je tento v formulář viditelný v pozadí,
nelze jej ale upravovat.


                                            
Projekt se může skládat z několika jednotlivých listů. Složité projekty
lze tak rozdělit. Mezi jednotlivými listy lze jednoduše přepínat pomocí záložek. Listy se dají také třídit, příp. importovat i exportovat.


Program má bohaté tiskové možnosti. Ve vlastním okně prohlížení lze nastavit měřítko, v jakém chcete tisknout a umístění na papíře.Všechna nastavení jsou ihned viditelná. Lze určit pro tisk jeden určitý list, více nebo všechny listy.
Také je možné rozdělit tisk velkého formátu např. A2 na více listů A4.
Demo verze programů jsou plné verze, které jsou omezeny pouze výstupem. Není tedy možné výsledny soubor žádným způsobem exportovat, ukládat a vytisknout.
Jinak jsou demo verze plně funkční a nejsou časově omezené. Prostředí programu je možné vybrat ze dvou jazykových mutací - angličtiny nebo němčiny.
Česká nápověda, soubor help, je ke stažení v sekci "CS help - stažení" pro ty, kteří si legálně zakoupili program u Elvo Plzeň. Po jeho nakopírování do kořenového adresáře programu, se zobrazí nápověda
v češtině.

Program je distribuován na CD.
Funkční pod W98 až W10.

Copyright elvo Plzen 2024
Návrat na obsah