Elvo - nejlepší software pro elektroniku a návrh plošných spojů

VítejteLogout
Přejít na obsah

Cena s DPH 2950,-
Digital ProfiLab Expert 4.0 je softwarové vývojové prostředí pro návrh a ovládání měřících, řídících a ovládácích obvodů. Umožňuje návrh digitálních i analogových obvodů na PC a jejich simulaci
v reálném čase. K tomu slouží i ovládací panel. Může být použit také ve výuce, simulačním nebo prezentačním účelům. Program Profilab Expert spojuje obě verze softwaru DMM-Profilab a Digital-Profilab v jednom programu, který vyhovuje nejvyšším nárokům a má
k dispozici mnoho dalších součástek a možností.
Nová verze je plně kompatibilní s předchozími. Je tedy možné pracovat i projekty vytvořenými v minulých verzích. Váš projekt vyvíjíte vizuálně na obrazovce. Z knihovny jednoduše vybíráte jednotlivé prvky a potom je propojíte mezi sebou.Stažení

Ovládání programu je, tak jako ostatních programů výrobce, jednoduché, takže po krátkém zapracování i přes svou kompexnost, jej můžete ovládat prakticky intuitivně.
Pro ovládání projektu slouží ovládací panel, který je k dispozici během simulace. Na tomto panelu jsou k dispozici všechny ovládací prvky, které jste pro ovládání použili.             

Pro ovládání projektu slouží ovládací panel, který je k dispozici během simulace. Na tomto panelu jsou k dispozici všechny ovládací prvky, které jste pro ovládání použili.Velkou předností tohoto software je integrovaný logický simulátor. S jeho pomocí lze sledovat několik různých průběhů signálů. Pomocí tohoto software lze ovládat přístroje, modely, domácí instalace, demonstrovat průběhy funkcí nebo lze hrou poznávat taje a možnosti digitální techniky. To vše dělá z tohoto software nepostradatelný nástroj pro profesionální práci, učení nebo hobby. Pomocí kompilátoru lze celý projekt převést do samostatně spustitelného programu. Takový program běží bez vlastního prostředí programu ProfiLab Expert, je volně šiřitelný a lze jej spouštět na jakémkoliv počítači. S tímto softwarem se Vám dostane do rukou kompletní vývojový systém bez nutnosti napsat jedinou programovou řádku.


 Program podporuje mnoho hardwarových přístroju (generátory, zdroje, analogové
 i digitální vstupní / výstupní karty, USB moduly, měřící přístroje atd. Lze přijímat    externí signály, zpracovat je a zase exportovat. Možnostem zapojení nejsou kladeny  žádné hranice. K dispozici jsou různé spínače, tlačítka, displeje, grafy, tabulky. Vzhledem k množství použitých součástek, jsou možnosti tohoto software prakticky neomezené.Demo verze programů jsou plné verze, které jsou omezeny pouze výstupem. Není tedy možné výsledny soubor žádným způsobem exportovat, ukládat a vytisknout.
Jinak jsou demo verze plně funkční a nejsou časově omezené. Prostředí programu je možné vybrat ze dvou jazykových mutací - angličtiny nebo němčiny.
Česká nápověda, soubor help, bude zaslána, pouze těm zájemcům, kteří si legálně zakoupili program u Elvo Plzeň. Po jeho nakopírování do kořenového adresáře programu, se zobrazí nápověda v českém jazyce.

Program je distribuován na CD.
Funkční pod W98 až W10.
Copyright elvo Plzen 2024
Návrat na obsah